Prenájom Trnava
Vratné poháre 0,5 L

Poháre s ryskou: 0.5 L, 0.4 L, 0.3 L a 0.2 L
Balenie: 280 ks

Prenájom cena (bez DPH)
0 - 279 ks - cena dohodou
280 - 1120 ks – 0,12 € / ks
1121 - 5040 ks – 0,10 € / ks
5041 ks a viac – 0,08 € / ks
Uvedená cena je bez umývania. Cena umývania je 0,05€/pohár a finálna suma Vám bude vypočítaná podľa počtu otvorených boxov

Popis a špecifikácie

Chceli by ste sa zbaviť zbytočného plastu a kôp odpadu na vašej spoločenskej udalosti? Pomôžeme vám novým systémom na zálohovanie plastových pohárov a zároveň spolu ochránime životné prostredie.

Vratné plastové poháre sú bezpečné pre potraviny, sú opakovane použiteľné a vhodné do umývačky riadu. Sú veľmi podobné sklu, no majú benefity plastu – sú ľahšie ako sklo, čo ocení najmä obsluhujúci personál. Penu z piva udržia 3 krát dlhšie ako sklenený pohár.

Vratné poháre, ktoré ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolitých mestách, majú rysky 0,5l , 0,4 l, 0,3 l a 0,2 l. Jedno balenie obsahuje 280 kusov. Vratné poháre vieme priviezť, odviezť, umyť a uskladniť. O nič sa nemusíte starať, len čapujete a predávate.

Vratné poháre sú vhodné pre všetky druhy studených nápojov. Použitý materiál je polypropylén. Poháre sú pevné, odolné voči zničeniu a napriek tomu sú veľmi ľahké. Spĺňajú všetky nariadenia pre styk s potravinami. Vratné poháre nie sú považované za obal.

CENA UMÝVANIA

Cena umývania je 0,05€/pohár a finálna suma za umývanie Vám bude vypočítaná pri vrátení pohárov podľa počtu otvorených/zašpinených boxov.
príklad: Požičiavate si 5 boxov po 280 pohárov. Pri vyzdvihnutí zaplatíte za zapožičané poháre - 5x280x0,10€=140€. Otvoríte a zašpiníte len poháre v 3 boxoch. Za umývanie zaplatíte iba za tieto 3 boxy a pri vrátení pohárov doplatíte - 3x280x0,05€ = 42€ (3 boxy x 280 pohárov x cena umývania za jeden pohár).

Vratné poháre na prenájom s odberom v meste Trnava a okolí

Praktické a ekologické vratné poháre sú k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Vratné poháre si môžete prevziať v meste Trnava a po dohode aj v okolitých mestách, napríklad v Seredi, Galante, či Piešťanoch.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko, drtítko na ľad a ovocie, či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Projekčné plátno Trnava

Projekčné plátno
Prenájom Poker set Trnava

Poker set
Prenájom Nosič bicyklov Trnava

Nosič bicyklov

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať