Prenájom Trnava
Plynový kachľový ohrievač

Rozmer: 70 x 41 x 44 cm
Vykurovací výkon: 4,2 kW
Výhrevnosť: 150 m3
Farba: Čierna
Typ plynu: Propan butan
Spotreba plynu: 0,31 kg/hod
Plynová fľaša: 10 kg
3 polohy výkonu

Prenájom cena (bez DPH)
15 € / 1 deň
22 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Ak potrebujete bezpečný zdroj tepla v interiéri, ponúkame vám na prenájom plynové kachle, ktoré si môžete osobne prevziať v meste Trnava a po dohode aj v blízkom okolí. Ohrievač rýchlo a efektívne vyhreje stánky na trhovisku v zimnom období, miestnosti či dokonca celý byt a dom. Ohrievač disponuje funkciou na stráženie uvoľňovania nebezpečných spalín, čím sa radí k spoľahlivým a mimoriadne bezpečným zdrojom tepla.

Plynový ohrievač - kachle nemajú žiadne zbytočné káble. Vďaka tomu vám ohrievač nebude nikde zavadzať a je maximálne spratný. Môžete ho bez problémov umiestniť do miestnosti akejkoľvek rozlohy.

Nech je teplo aj v miestnostiach bez prívodu elektriny

Keďže ohrievač nedisponuje žiadnymi zbytočnými káblami, môžete ho umiestniť aj do miestností, kde chýba prísun elektrickej energie. Ohrievač spojazdníte tak, že ho napojíte na propán butánovú bombu. Nemáte ju k dispozícií? Nevadí, propán butánovú bombu ponúkame na prenájom spolu s ohrievačom, pričom sa prenajíma samostatne. Jej napojenie na systém je jednoduché. Stačí, ak ku hlave bomby pripojíte hadicu s bezpečnostným uzáverom a ohrievač je pripravený na použitie.

Vyhrejte si interiér jednoducho a bezpečne

Manipulácia s plynovými kachlami je naozaj jednoduchá. Ohrievač má na spodnej strane umiestnené kolieska smerujúce na všetky strany, ktorými ho ľahko presuniete z jednej miestnosti do druhej. Ohrievač disponuje niekoľkými bezpečnostnými poistkami – napríklad tepelné čidlo a strážca spalín. Keď sa poistky aktivujú, celý systém sa vypne, aby predišlo úrazom alebo poškodeniu stroja. V prípade prevrátenia sa ohrievač sám vypne.

Kvalitný plynový ohrievač na prenájom s odberom v Trnave a okolí

Tento kvalitný dizajnový plynový ohrievač ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Ohrievač si môžete požičať na niekoľko dní, ale aj dlhodobo. Kachľový ohrievač spolu s celý inventárom, ktorý ponúkame na prenájom, si môžete prebrať v Trnave a po dohode aj v ostatných okolitých mestách, napríklad Seredi, Galante, Hlohovci či Piešťanoch.

Aké sú jeho kľúčové vlastnosti?

• Pripojenie na propán butánovú fľašu
• Bezpečnostné poistky so strážcom spalín
• Jednoduchá obsluha a manipulácia pomocou koliesok
• Tri polohy výkonu ohrievača
• Vhodný na vyhriatie každého interiéru

Hľadáte ďalšie zdroje tepla? Okrem ohrievača v podobe kachlí prenajímame aj terasový plynový ohrievač LINDMANN s nastaviteľnou výškou a otočným reflektorom, ktorým môžete regulovať smer tepla, plynový hríbový záhradný ohrievač , plynový ohrievač v tvare pyramídy a plynové delo.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Projektor  Trnava

Projektor
Prenájom Miska biela ø 15cm Trnava

Miska biela ø 15cm
Prenájom Kotlík elektrický 330x360 mm Trnava

Kotlík elektrický 330x360 mm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať