Prenájom Trnava
Varič na víno 10 L

Rozsah teplôt: 30°C - 100°C
Príkon 2,4 kW

Prenájom cena (bez DPH)
10 € / 1 deň
15 € / víkend
Viac dní dohodou
V prípade vrátenia zariadenia znečisteného, vám bude účtovaný dodatočný poplatok 10€ za čistenie.

Popis a špecifikácie

Potrebujete uvariť väčšie množstvo vody, čaju, kávy, alebo vareného vína? Ak nechcete investovať do kúpy variča alebo neviete, ktorý si vybrať, máme pre vás šikovnú alternatívu. Prenajmite si ho na ako dlho budete potrebovať! Navyše si ho môžete prebrať nielen v Trnave, ale aj blízkych okolitých mestách, napríklad Galante, Seredi, Piešťanoch či Hlohovci. Náš kvalitne spracovaný oceľový varič nápojov dokáže variť, ohrievať a udržiavať teplotu nápojov až v rozsahu 30°C – 100 °C .

Tento varič na víno je vyrobený z nerezovej ocele a oceníte ho najmä počas studených večerov. Varič nesmie chýbať v žiadnej reštaurácii, v stánku na trhovisku, škole, škôlke, obci, ani na akejkoľvek akcii, kde sa pripravujú horúce nápoje pre návštevníkov. Nič nie je príjemnejšie, ako keď vás počas chladnej zimy zahreje chutné varené víno, čaj alebo punč.

Varič na víno má objem 10 litrov. V prípade záujmu poskytujeme na prenájom aj varič s objemom 20 litrov . Teplota sa dá nastaviť od 30°C do 100°C. Je na vás, či potrebujete nápoj zohriať alebo len udržať teplý – varič dokáže oboje. Na variči sa taktiež nachádza kohútik, ktorý po uzavretí neprepustí žiadnu kvapku navyše . Varič na víno pozostáva zo šedej, nerezovej základne s čiernymi prvkami z plastu .

Prenajmite si varič s odberom v Trnave, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu spĺňa 3 základné aspekty:

1. Vzhľad

Varič vyzerá dobre v každom interiéri. Nerezová oceľ v kombinácii s vysoko kvalitnými gombíkmi a rukoväťami vyzerá skvele ako pri exteriérových udalostiach, tak aj pri oficiálnych konferenciách či menších interiérových akciách.

2. Bezpečnosť

Nehrdzavejúca oceľ použitá pri výrobe je sto percentne bezpečná pre profesionálne použitie. Varič je tiež vybavený bezpečnostným termostatom a kontrolkami napájania, vďaka ktorým sa prístroj v prípade prehratia vypne a signalizuje svoju vysokú teplotu.

3. Hygiena

Vďaka použitiu nehrdzavejúcej ocele sa varič na víno čistí rýchlo a jednoducho. Všetky jeho časti, ktoré prichádzajú do styku s teplým nápojom, sa dajú ľahko odvápniť a vyčistiť.

Technické parametre variča, ktorý si môžete prenajať, sú:

● Priemer: 225 mm
● Výška: 460 mm
● Napätie: 230 V
● Príkon: 2,4 kW
● Objem: 10 L
● Prevedenie: nerez
● Bezpečnostný termostat
● Čas zovretia: 25 minút
● Rozsah regulácie: 30°C až 100°C

Aj keď je varič na víno praktická a všestranná pomôcka na teplé nápoje, neodporúčame v ňom variť či zohrievať horúcu čokoládu. Na prípravu tejto obľúbenej pochúťky poskytujeme prenájom výrobníka čokolády s objemom 3 litrov.

Vyskúšajte aj NAŠE punče

Varič je ideálny na varené víno a punče, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou zimného obdobia. Vyberte si z našej širokej ponuky punčov a vareného vína a spríjemnite si chladné večery týmito chutnými nápojmi. Kompletnú ponuku našich punčov nájdete TU.

Varič na predaj

Pokiaľ chcete varič využívať pravidelne, môžete si ho od nás aj zakúpiť. Na predaj máme verziu s objemom 22l. Pre viac informácií kliknite SEM.

Varič na víno prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Varič na víno spolu s celým inventárom si môžete prevziať v Trnave, po dohode aj v blízkom okolí, napríklad v meste Galanta, Sereď, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3
Prenájom MAXI jenga Trnava

MAXI jenga
Prenájom Stolička plastová Trnava

Stolička plastová

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať