Prenájom Trnava
Termoboxy na ľad

Veľký:
Objem: 50 L
Rozmery: 60 x 40 x 37 cm

Malý:
Objem: 3,7 L
Rozmery: 28 x 23 x 18 cm

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
12 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Potrebujete prepraviť tovar, ktorý vyžaduje udržanie stálej teploty? Aby boli studené potraviny studené a teplé potraviny teplé, ponúkame na prenájom praktické termoboxy. Termoboxy na ľad si môžete požičať s odberom v Trnave a po dohode aj v ostatných okolitých mestách.

Termobox je vyrobený z polystyrénu, ktorý spoľahlivo udrží stálu teplotu potravín a iného tovaru počas prepravy. Stálu teplotu udrží napríklad ľadu, mrazenému tovaru, či teplým hotovým jedlám.

Ponúkame na prenájom dva druhy termoboxov:

Veľký termobox:
• Objem: 50L
• Rozmery: 60 x 40 x 37 cm

Malý termobox:
• Objem: 3,7 l
• Rozmery: 28 x 23 x 18 cm

Termobox na ľad ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Termobox si môžete požičať na dlhodobý aj krátkodobý prenájom s odberom v meste Trnava a okolí.

Termoboxy na ľad sú obľúbeným pomocníkom gastroprevádzok, ale aj cateringových spoločností či jednotlivcom, ktorí organizujú súkromnú či firemnú oslavu.

Ak chcete spraviť vašu párty nezabudnuteľnou, odporúčame vám rozkladateľný prenosný bar na prenájom. K nemu ponúkame aj ostatné príslušenstvo: barové podložky, gastro nádoby barmanské lyžice, kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Termobox na ľad a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta, Hlohovec a iné.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Návleky na standby stolík Trnava

Návleky na standby stolík
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro
Prenájom Detské farebné stoličky Trnava

Detské farebné stoličky

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať