Prenájom Trnava
Sanitačný sud na výčap

Objem: 5 L

Prenájom cena (bez DPH)
8 € / 1 deň
12 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Máte chuť na dokonalo vychladené čapované pivo? Ak máte k dispozícií výčapné zariadenie, určite sa nezaobídete bez doplnkového príslušenstva. Aby ste si mohli načapovať a vychutnať pivo aj doma alebo na vašej spoločenskej akcií, budete okrem iného potrebovať aj sanitačný sud na výčap. Nachádzate sa v Trnave a blízkych okolitých mestách? Radi vám ho prenajmeme.

Sanitácia a čistota pivného vedenia patrí k základným kameňom správne natočeného piva. Pre zachovanie kvality načapovaného piva odporúčame pravidelne preplachovať a vykonávať sanitáciu výčapného zariadenia. Jediná baktéria môže pivo v priebehu niekoľkých hodín zmeniť na požívateľné.

Sanitačný sud s kovovou hlavou slúži k pohodlnému preplachovaniu a sanitáciu pivného vedenia. Ponúkame ho na prenájom fyzickým aj právnickým osobám s odberom v Trnave a okolí - Sereď, Galanta, Hlohovec či Piešťany.

Ako správne vykonať údržbu čapovacieho zariadenia so sanitačným sudom

Hovorí sa, že v pivovare sa pivo varí a v krčme sa robí. Pivo je živý organizmus a aby si nezačal žiť po svojom, treba ho mať pod kontrolou. Na to, aby sa zachovala správna kvalita a chuť piva, je nevyhnutné denne preplachovať rúrky výčapu. Je to jednoduché a rýchle:

1. Vezmite sanitačný sud a jedným ťahom ho odvzdušnite
2. Odmontujte uzáver sudu, naberte doňho čistú vodu a nasaďte čapovací uzáver
3. Na sud narazte narážaciu hlavicu
4. Začnite čapovať. Nezabudnite, že v rúrkach je stále pivo. To, že prichádza na výčap voda, zistíte typickým prsknutím. Vtedy začnete čapovať zmes a po chvíli iba čistú vodu.
5. Vodu nechajte tiecť 2-3 minúty a hotovo! Čapovacie zariadenie je čisté a pripravené na ďalší deň.

Náš tip: Nikdy nenechajte pivo na noc v rúrkach! Rozmnožujú sa v nich mikroorganizmy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu piva.

Odporúčame

Hľadáte príslušenstvo k výčapom? Nemusíte si ho kupovať, prenajmite si ho! Okrem sanitačného sudu na výčap vám odporúčame zvážiť prenájom ostatného užitočného príslušenstva. Ponúkame narážače na pivo , fľašu CO2 s plynom , nápojové hadice a tiež rýchlospojky na výčap .

Odporúčame pozrieť

Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika
Prenájom Pohár na koňak 24cl Trnava

Pohár na koňak 24cl
Prenájom Miska biela ø 15cm Trnava

Miska biela ø 15cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať