Prenájom Trnava
Šálka na kávu s podšálkou malá

Šálka na kávu s podšálkou malá.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Pre milovníkov skvelej kávy tu máme set malej šálky s podšálkou, v elegantnom bielom, porcelánovom vyhotovení. Táto kombinácia je skvelou voľbou pre všetky typy akcií a udalostí, ktoré sa chystáte organizovať. Svoje miesto si nájde na malej rodinnej oslave, narodeninovej párty, ale aj na svadbách či firemných večierkoch. Elegantný dizajn, ktorý je sofistikovaný a zároveň jendoduchý, zabezpčuje všestrannosť využitia tohto setu.

Okrem toho, tento set môžete skombinovať s mnohými ďalšími produktami z našej ponuky stolového riadu, s ktorými dokonale ladí , čím zabezpečíte krásny, ucelený vzhľad celej súpravy.

Krásny nadčasový dizajn, kvalitná porcelánové vyhotovenie a dokonalé proporcie sa postarajú o úsmev a spokojnosť vašich hostí pri vychutnávaní si ich obľúbenej kávičky.

Nezabudnite ani vašich ďalších hostí, ktorí preferujú skôr väčšiu kávu v podobe lunga, alebo cappuccina a zapožičajte si aj náš väčší set šálky s podšálkou, ktorý môžete navyše využiť aj na podávanie čaju, či horúcej čokolády. Túto väčšiu šálku s podšálkou nájdete tu. V prípade, že potrebujete kompletné vybavenie riadov pre vašu udalosť, neváhajte si pozrieť náš celý sortiment riadu, kde nájdete aj taniere, poháre, alebo príbory.

V sekcii gastro zariadenia nájdete aj profesionálny automatický kávovar, ale aj výrobník čokolády, varič na víno, popcornovač a iné zariadenia, ktoré katapultujú vašu oslavu, večierok, či party na vyššiu úroveň. Doprajte vašim hosťom to najlepšie a pripravte im zážitky na ktoré len tak nezabudnú.

Súpravu šálok, ale aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Súpravu si môžete osobne prebrať v meste Trnava, po dohode aj v mestách Sereď, Galanta, Piešťany, či Hlohovec.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Výrobník čokolády 5 L Trnava

Výrobník čokolády 5 L
Prenájom Príklepová vŕtačka Trnava

Príklepová vŕtačka
Prenájom Zahradzovací stĺpik  Trnava

Zahradzovací stĺpik

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať