Prenájom Trnava
Pohár na biele víno 30cl

Pohár na biele víno 30cl.

Prenájom cena (bez DPH)
0,50 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Pripite si na vzácne chvíle života s naším elegantným pohárom na biele víno. Toto sklo je vyrobené s maximálnou starostlivosťou a je stelesnením triedy a sofistikovanosti. Pre tých, ktorí oceňujú v živote jemnejšie veci, je tento pohár dokonalým doplnkom na každú príležitosť.

Náš pohár na biele víno je ideálny na servírovanie vášho obľúbeného ročníka. Úzky okraj a elegantný tvar pohára pomáhajú zvýrazniť vôňu a chuť vína, vďaka čomu si vychutnáte každý dúšok.

Jeho veľkorysý objem 30 cl znamená, že nebudete musieť neustále dopĺňať pohár, čo vám umožní vychutnať si víno bez prerušenia.

Pozornosť venovaná detailom pohára vytvára ohromujúcu prezentáciu a zvyšuje zmyslový zážitok z každého dúšku. Skombinujte tento elegantný pohár s doplnkovým dekorom, lahodným jedlom, dbajte na správnu teplotu podávaného vína a vytvorte tak pre svojih hostí nezabudnuteľný zážitok.

Ďalší riad a vybavenie k dispozícii

Prezrite si našu kompletnú ponuku stolového riadu , kde nájdete aj iné druhy pohárov, taniere, či príbory, ktoré by ste na vašej oslave, večierku, či party mohli rovnako potrebovať.

Vyzdvihnutie v Trnave a blízkych mestách

Riady ako aj napríklad gastro zariadenia si môžu u nás zapožičať fyzické aj právnické osoby. Prenajaté vybavenie si môžete osobne vyzdvihnúť v meste Trnava, alebo po dohode aj v okolitých mestách - Sereď, Piešťany, Hlohovec či Galanta. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky. Cenovú ponuku vám zadarmo vypracujeme, obratom pošleme a radi vám poradíme aj s výberom toho správneho vybavenia.

Nechajte organizáciu vašej akcie na nás

Ako eventová agantúra vám radi zabezpečíme celú produkciu vašej akcie a vám tak odpadnú starosti s prípravou. Poskytneme vám všetko od prvotriedneho servisu, vybavenia až po personálne zabezpečenie. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať a my vám s radosťou pripravíme ponuku, presne podľa vaších predstáv.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Chafing na pastu Trnava

Chafing na pastu
Prenájom Modulárna PVC podlaha do stanov Trnava

Modulárna PVC podlaha do stanov
Prenájom Pohár na šampanské 21cl Trnava

Pohár na šampanské 21cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať