Prenájom Trnava
Osvetlenie

Bodové svetlá
Scanery
Rotačné hlavy
Laser
Konštrukcie


Prenájom cena (bez DPH)
Dohodou

Popis a špecifikácie

Vdýchnite svojmu eventu tú správnu atmosféru jednoduchým spôsobom! Ponúkame prenájom osvetlenia v Trnave a okolí, ktoré vďaka svojim efektom perfektne dotvorí priestor svadobnej sály, haly, kaviarne či prezentačnej miestnosti.

Naša technika je pripravená splniť aj náročné požiadavky klientov. Disponujeme niekoľkými druhmi svetiel, medzi najpoužívanejšie patrí napríklad rotačná hlava typu wash, beam, spot alebo hybrid, statický efekt typu PAR, BAR, city color, sunstrip, lineárny segmentový efekt, biele svetlo či laser.

Záleží nám na spokojnosti našich klientov, preto, ak je to potrebné, radi ponúkneme obhliadku priestoru a odbornú konzultáciu. Pomôžeme vám vybrať vhodnú farebnú kombináciu, aby miesto vašej spoločenskej udalosti pôsobilo podľa vašich predstáv.

Osvetlenie, ktoré ponúkame na prenájom, nielen že pôsobí esteticky, dokáže zážitok z udalosti posunúť na novú úroveň. Disponujeme štandardnými, ale aj mnohými netradičnými svetlami.

Svetlá, ktoré používame, sú stavané do exteriérov, preto sa môžete spoľahnúť, že ani nepriaznivé počasie nepokazí vizuálny zážitok z udalosti. Spoľahlivo osvetlíme interiér aj exteriér budov, parkov a záhrad v Trnave a okolitých mestách.

K osvetleniu ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Požičajte si napríklad pódium a doplňte ho o LED obrazovky , bezchybné ozvučenie .

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne osvetlenie spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu.

Ozvučenie ponúkame na prenájom v Trnave a okolí – Galante, Dunajskej Strede, Hlohovci, Piešťanoch, či Seredi.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m  Trnava

Podlaha do stanu 10x5m - 10x15m
Prenájom Výčapný prenosný bar Trnava

Výčapný prenosný bar
Prenájom Popcornovač (90l/h) Trnava

Popcornovač (90l/h)

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať