Prenájom Trnava
Miska biela ø 9cm

Miska biela ø 9cm.

Prenájom cena (bez DPH)
0,40 € / 1 ks (vrátane umývania)
V prípade nadmerného znečistenia vám môže byť účtovaný dodatočný poplatok za čistenie.
Cena platí na zapožičanie do 3 dní

Popis a špecifikácie

Hľadáte malú, jednoduchú, no zároveň všestrannú a štýlovú misku? S priemerom 9 cm má táto miska ideálnu veľkosť na dipy, omáčky, alebo drobné pochutiny. Pre svoju eleganciu sa hodí na všetky typy podujatí a je vhodná na servírovanie všetkého od hummusu, cez salsu až po oriešky, či sušené ovocie.

Jednoduchý biely dizajn dodáva čistý, moderný vzhľad a je dostatočne všestranný, aby zodpovedal akejkoľvek téme. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je táto miska ideálna na malé stretnutia, ale aj svadby, firemné akcie a mnoho ďalších.

Vyrobená z vysoko kvalitnej kameniny, zabezpečuje miska reprezentatívny vzhľad pre formálne firemné podujatia, svadby, ale aj rodinné stretnutia, narodeninové oslavy, alebo party. Či už plánujete veľké, alebo malé stretnutie, je táto miska nevyhnutnou pložkou na vašom stole.

V našej spoločnosti chápeme, že prezentácia je kľúčová, a preto sme hrdí na našu kolekciu štýlového a kvalitného riadu. Naša malá biela miska je len jedným z mnohých produktov, ktoré si môžete prenajať. Či už hľadáte sklenený riad, servírovacie taniere alebo čokoľvek medzi tým, máme pre vás všetko čo sa vám na vašej akcii alebo evente zíde. Kompletnú ponuku riadov si môžete prezrieť TU.

Misky ako aj ostatný sortiment prenajmeme ako fyzickým, tak aj právnickým osobám. Kontaktujte nás a radi vám zašleme cenovú ponuku nezáväzne a zadarmo. Misky si môžete osobne prebrať v meste Trnava, alebo po dohode aj v mestách Hlohovec, Piešťany, Galanta, či Sereď.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Jedálenská lyžica Trnava

Jedálenská lyžica
Prenájom Barová stolička Trnava

Barová stolička
Prenájom Miska biela ø 9cm Trnava

Miska biela ø 9cm

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať