Prenájom Trnava
Led obrazovky

Interiérové LED panely


Prenájom cena (bez DPH)
Podľa veľkosti dohodou

Popis a špecifikácie

Spojte kvalitný obraz s vizuálnym zážitkom! Organizujete prezentáciu, firemný večierok, konferenciu, koncert alebo iný event v Trnave a okolitých mestách? Prenajímame LED obrazovky, ktoré zabezpečia, že váš program jasne uvidia aj ľudia z posledných radov. Nahradia projektor, ktorý vo veľkých interiéroch nestačí a nikdy nedosiahne kvalitu svietivosti LED obrazovky. Ich LED technológia dokonale vykreslí všetky farby a perfektne dotvorí atmosféru vášho eventu.

LED obrazovky, ktoré ponúkame na prenájom, majú viacero praktických využití. Poslúžia ako nosič informácii o udalosti, program eventu, informácie o produktoch, propagáciu partnerov, dotvoria atmosféru eventu ako kulisy.

V prípade záujmu o prenájom LED obrazoviek nás kontaktujte.

K LED obrazovkám ponúkame na prenájom aj ostatné technické zabezpečenie, ktoré dodá vášmu podujatiu tú správnu atmosféru a urobí ho nezabudnuteľným. Požičajte si napríklad pódium a doplňte ho o kvalitnú ozvučovaciu techniku.

Okrem technického zabezpečenia ponúkame aj komplexný barcatering. V rámci prenájmu inventáru ponúkame veľkokapacitné stany, stoličky, bary s príslušenstvom, ohrievače a grily či variče na víno, kávovary a výrobníky čokolády.

Profesionálne LED obrazovky spolu s ostatným inventárom ponúkame na prenájom fyzickým aj právnickým osobám v Trnave a ostatných okolitých mestách - Pezinku, Seredi, Hlohovci či Galante. Kontaktujte nás a my sa postaráme o kompletné zabezpečenie vášho eventu.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na  červené víno 60cl Trnava

Pohár na červené víno 60cl
Prenájom Pohár na koňak 24cl Trnava

Pohár na koňak 24cl
Prenájom Plexi stojanček A5 Trnava

Plexi stojanček A5

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať