Prenájom Trnava
Dodávka Fiat Ducato L4H3

Fiat Ducato: L4H3
Vnútorný rozmer: D 407 x Š 180 x V 213 cm
Počet miest na sedenie: 3
Palivo: nafta

Prenájom cena (bez DPH)
25 € / 2 hod.
40 € / 6 hod.
55 € / 1 deň
100 € / 2 dni
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Plánujete sťahovanie domácnosti či firmy alebo potrebujete previezť väčší náklad v Trnave a okolí? Niekedy sa ocitnete v situácií, kedy vám na prevoz osobné auto nestačí. Naše prepravné služby sú vám vždy k dispozícii v Trnave a okolí, no ak si radšej preveziete tovar vo vlastnej réžií, ponúkame vám možnosť prenájmu dodávky.

Požičajte si našu dodávku

Dodávka bude vaša na čas, aký potrebujete. Môžete si ju požičať len na 2 hodiny, ale pokojne aj na celý deň. Môžete sa ňou presúvať v rámci jedného mesta, ale aj kdekoľvek v rámci Slovenska. Môžete si ju prevziať v Trnave a okolitých mestách - v Seredi, Galante, Hlohovci či Piešťanoch. Dodávku dostanete aj s diaľničnou známkou. Okrem iného vám naša dodávka Fiat Ducato L4H3 ponúka:

● priestor s vnútorným rozmerom D 407cm x Š 180cm x V 213cm,
● klimatizáciu, USB, rádio s CD playerom, centrálne uzamykanie,
● 3 miesta na sedenie.

Prenájom dodávky ponúkame pre fyzické aj právnické osoby, ktoré disponujú vodičským preukazom typu B.

Cena za prenájom dodávky

Cena prenájmu dodávky je mimoriadne prijateľná. Jej výška závisí od niekoľkých faktorov, najmä od času prenájmu a prejazdených kilometrov. Minimálny čas prenájmu dodávky sú 2 hodiny. Budeme radi, ak nás v prípade záujmu kontaktujete a my vám pošleme cenovú ponuku na mieru nezáväzne a zadarmo.

Kedy oceníte prenájom dodávky?

Sťahovanie

Sťahujete sa do nového príbytku alebo meníte sídlo firmy? Ak to zvládnete vlastnými silami, prenájom dodávky je pre vás to pravé. Vďaka veľkej úložnej kapacite dodávky ňou presťahujete aj kusy nadrozmerného nábytku. Ak si nie ste istí, či tovar zvládnete prepraviť vlastnoručne a zároveň a rýchlo a bezpečne, netrápte sa a nechajte to na nás.

Vypratanie starého a preprava nového nábytku

Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu a výmenu starého nábytku za nový? Kúpili ste nový nábytok do detskej izby alebo posteľ do spálne? Obyčajné auto vám na prepravu zrejme stačiť nebude. Uľahčite si prepravu nábytku alebo akéhokoľvek tovaru prenájmom dodávky, či využitím našich služieb. Nie len že ušetríte čas, ale aj kopec síl s manipuláciou tovaru. Okrem prepravy nábytku vám radi zabezpečíme aj vypratanie nehnuteľností. Všetky naše služby a prenájom inventáru poskytujeme v Trnave a blízkych okolitých mestách.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Stolička konferenčná Trnava

Stolička konferenčná
Prenájom Flipchart Trnava

Flipchart
Prenájom Počítačka bankoviek Trnava

Počítačka bankoviek

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať