Prenájom Trnava
Bubnové predlžovačky

Bubnová predlžovačka 25 m
Bubnová predlžovačka 50 m

Prenájom cena (bez DPH)
5 € / 1 deň
8 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Predlžovací kábel s poriadnou dĺžkou si nájde svoje využitie v každom dome. Ak potrebujete elektrinu v exteriéri na pripojenie elektrického náradia, povysávať auto alebo zapojiť reproduktory na záhradnej párty, predlžovací kábel bude nevyhnutnosťou.

Bubnové predlžovačky, ktoré ponúkame na prenájom s osobným odberom v meste Trnava a okolí, disponujú tepelnými poistkami, ktoré slúžia na ochranu v prípade poškodenia pri pripojení enormne výkonných zariadení. Kábel je prakticky stočený na bubne, vďaka čomu je ľahko prenosný a uskladniteľný.

Obe bubnové predlžovačky ponúkame na krátkodobý a dlhodobý prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Bubnové predlžovačky je možné prevziať si osobne v Trnave a ostatných blízkych mestách, napríklad Sereď, Galanta či Piešťany.

Bubnová predlžovačka 25m na prenájom

Praktický predlžovací kábel na bubne disponuje štyrmi zásuvkami s tepelnou poistkou. Dĺžka kábla dosahuje 25 metrov, obsahuje vodič PVC H05VV-F3G s priemerom 1,5 mm2. Predlžovací bubon je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov v modro-oranžovom vyhotovení. Ideálna voľba napríklad na vašu záhradu alebo do domácnosti.

Technické špecifiká:
Dĺžka: 25 metrov
Vodič: PVC H05VV-F3G
Prierez: 1,5 mm2
Zásuvka: 4x s tepelnou poistkou
Navinutý kábel: 4,8 A, 1 100 W
Plné rozvinutie kábla: 16 A, 3680 W

Bubnová predlžovačka 50m na prenájom

Predlžovací kábel na bubne je vybavený štyrmi zásuvkami s tepelnou poistkou. Dĺžka kábla dosahuje 50 metrov, obsahuje vodič PVC H05VV-F3G s priemerom 1,5 mm2. Predlžovací bubon je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov v modro-oranžovom vyhotovení.

Technické špecifiká:
Dĺžka: 50 metrov
Vodič: PVC H05VV-F3G
Prierez: 1,5 mm2
Zásuvka: 4x s tepelnou poistkou
Navinutý kábel: 4,8 A, 1 100 W
Plné rozvinutie kábla: 16 A, 3 680 W

Okrem bubnových predlžovačiek ponúkame aj klasické biele predlžovačky, predlžovací kábel do rozvodnice, samostatnú zásuvkovú rozvodnicu s istením a tiež aj adaptéry do rozvodnice.

Pracujete v tmavom prostredí? Nenechajte sa obmedzovať nedostatkom svetla. Odporúčame vám prenájom LED reflektorov, ktoré môžete umiestniť do šikovnej trojnožky.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Miska biela ø 9cm Trnava

Miska biela ø 9cm
Prenájom Truhlicová mraznička Gorenje Trnava

Truhlicová mraznička Gorenje
Prenájom Pohár na whisky 24cl Trnava

Pohár na whisky 24cl

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať