Prenájom Trnava
Bodec na lístky

Výška: 15 cm
Priemer podstavy: 8 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Už žiadny zbytočný neporiadok! Nerezový stojan na lístky patrí k doplnkovému, no praktickému vybaveniu gastro prevádzok. Slúži na zapichnutie objednávkových lístkov alebo bločkov z registračnej pokladne.

Bodec na lístky môžete umiestniť na barový pult na spoločenských akciách, či do kuchyne reštaurácií, hotelov či jedální. Zamedzí rozfúknutiu lístkov, či povaľovaniu bločkov po zemi. Odporúčame ho najmä na letné exteriérové akcie, kde sa vetru určite nevyhnete.

Bodec na lístky, ktorý ponúkame na prenájom s možnosťou odberu v Trnave a okolí, je vyrobený z kvalitnej nereze s priemerom podstavy 8 cm a výškou bodca 15 cm.

Praktický bodec na lístky na prenájom s odberom v meste Trnava a okolitých mestách

Kvalitný nerezový bodec na lístky je k dispozícii na prenájom fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Bodec na lístky si môžete prebrať v Trnave, no po dohode aj v ostatných okolitých mestách, ako je Sereď, Galanta, Hlohovec, či Piešťany.

Vo funkčnej gastro prevádzke nesmie chýbať ani ostatné praktické príslušenstvo, ktoré prenajímame: barové podložky, barmanské lyžice, shaker, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Pohár na miešané nápoje 35cl Trnava

Pohár na miešané nápoje 35cl
Prenájom Standby stolík Trnava

Standby stolík
Prenájom Vratné poháre 0,5 L Trnava

Vratné poháre 0,5 L

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať