Doprava Trnava
Preprava tovaru do zahraničia

Fiat Ducato: L3H3
Vnútorný rozmer: D 355 x Š 180 x V 213 cm
Počet miest na sedenie: 3

Doprava cena (bez DPH)
0,50 - 0,70 € / km

Upresnenie ceny po telefonickej alebo mailovej konzultácii

Popis a špecifikácie

Zameriavame sa na poskytovanie komplexného servisu v oblasti prepravy tovaru do 1 500 kg v rámci Slovenska, ale aj do a zo zahraničia. Spoľahlivo zabezpečíme aj medzinárodné sťahovanie nábytku z bytov a sťahovanie firiem.

Naše kuriérske služby sú k dispozícií 24 hodín denne, firmám i jednotlivcom. Vďaka skúseným a zodpovedným pracovníkom sa postaráme o to, aby bola preprava tovaru uskutočnená rýchlo a bezpečne.

Koľko stojí preprava do alebo zo zahraničia?

Cena prepravy je od 60 Eur. Výsledná cena však závisí od vzdialenosti miest prepravy a počtu pracovníkov, ktorí sú na manipuláciu s tovarom potrební.

Kontaktujte nás a my vám nezáväzne a zadarmo vypočítame cenu služby na mieru.

Za aký čas príde balík do zahraničia?

Celý proces prepravy je výsledkom telefonickej dohody. Kedy a kam bude tovar prepravený, bude určené po dohode s klientom.

Ako funguje služba Preprava tovaru do zahraničia?

1. Ako s nami rýchlo odoslať balík do zahraničia alebo zo zahraničia?

Dajte nám o sebe vedieť! Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a všetko dohodneme na základe vašich požiadaviek.

2. Zásielku vyzdvihneme tam, kde to určíte vy

Netreba nikam chodiť, ani vystávať dlhé rady. Na vašom komforte záleží, preto zásielku, ktorú potrebujete odoslať, vyzdvihneme na mieste, ktoré určíte vy.

3. Hotovo! Balík je v preprave

Už nemusíte nič riešiť. Môžete sa spoľahnúť, že kuriér tovar doručí včas.

Ako zabaliť balík pri preprave do zahraničia?

Jedným z našich hlavných priorít je doručiť zásielku bez akýchkoľvek poškodení. Aj keď s každou manipulujeme maximálne šetrne, najväčšiu bezpečnosť jej dokáže zabezpečiť najmä správne zabalenie. Preto ponúkame 5 praktických rád, ako správne zabaliť nábytok, či akýkoľvek iný tovar, pred podaním do prepravy:

1. Obal musí rešpektovať hmotnosť zásielky. Odporúčame používať pevné kartónové obaly, ktoré zamedzia mechanickému poškodeniu pri manipulácií.

2. Pri zásielke vysokej hmotnosti dbajte na to, aby mal balík dostatočne pevné a vystužené dno.

3. Zabaľte zásielku tak, aby bola chránená z každej strany. Napríklad, ak je prepravovaný predmet vysoký, môže byť otočený a prepravovaný vodorovne, aby sa nedošlo k pádu a poškodeniu.

4. Balík pevne uzavrite a poriadne zalepte tak, aby neboli prístupné žiadne otvory, ktorými môže opustiť obal, poškriabať sa, oškrieť alebo inak mechanicky poškodiť.

5. Tovar vo vnútri balíku pevne zafixujte tak, aby sa pri preprave a manipulácii nehýbal. Platí to najmä pri preprave väčšieho množstva tovarov súčasne v jednom balíku. Napríklad pri preprave sklených nádob odporúčame použiť preložky.

Ak sa neviete rozhodnúť, ako tovar zabaliť, urobíme to za vás! Tovar pri preberaní zabalíme tak, aby bol pri preprave v maximálnom bezpečí.

Odporúčame pozrieť

Doprava Sťahovanie  Trnava

Sťahovanie
Doprava Preprava tovaru v rámci SR Trnava

Preprava tovaru v rámci SR
Doprava Skladovanie paliet  Trnava

Skladovanie paliet

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať