Prenájom Trnava
Gastro nádoby

Veľké:
Objem: 14 L
Rozmery: 35,00 x 26,00 x 17,00 cm

Malé:
Objem: 6 L
Rozmery: 26,5 x 32,5 x 20,0 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Gastronádoba patrí k štandardnému vybaveniu profesionálnych gastro prevádzok. Je vhodná na použitie v reštauráciách, bufetoch, stánkoch s rýchlym občerstvením, šalátových baroch, jedálňach, pizzeriách či hoteloch.

Gastronádoba slúži najmä k chladeniu a hygienickému uskladneniu pokrmov. Poslúži tiež k dlhodobému uchovávaniu teplých pokrmov vo vodnom kúpeli alebo studených pokrmov v chladiacej nadstavbe.

Gastronádoba je vyrobená z kvalitného materiálu – ušľachtilej ocele, čo zaručuje vysokú odolnosť a splnenie najvyšších hygienických štandardov. Ľahko sa čistí buď ručným umytím, alebo v umývačke riadu. Je vhodná na uskladnenie potravín v teplotách -20 až 300 °C.

K dispozícií sú dva druhy veľkostí gastronádob na prenájom:

Veľké:
Objem: 14 l
Rozmery: 35 x 26 x 17 cm

Malé:
Objem: 6 l
Romery: 26,5 x 32,5 x 20 cm

Barové podložky prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Gastro nádoby si od nás môžete prebrať v Trnave, po dohode aj v mestách blízkeho okolia. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom.

Okrem gastronádob prenajímame aj ostatné obľúbené gastro príslušenstvo: barové podložky, barmanské lyžice, kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad. Gastro nádoby a ostatné príslušenstvo si môžete v rámci prenájmu osobne prevziať v Trnave a ostatných mestách blízkeho okolia - Sereď, Piešťany, Galanta, Hlohovec a iné.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Nafukovacia šmýkačka Trnava

Nafukovacia šmýkačka
Prenájom Stolný futbal Garlando Master Pro Trnava

Stolný futbal Garlando Master Pro
Prenájom Strešný box Thule Trnava

Strešný box Thule

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať