Prenájom Trnava
Barové podložky

Veľké:
Rozmery: 45 x 30 cm

Malé:
Rozmery: 60 x 8 cm

Prenájom cena (bez DPH)
2 € / 1 deň
3 € / víkend
Viac dní dohodou

Popis a špecifikácie

Barové podložky dokážu udržať bar suchý a čistý. Majú protišmykový povrch, vďaka ktorému poháre držia presne tam, kde majú.

Barová podložka, ktorú ponúkame na prenájom s odberom v Trnave a okolí, je štandardným vybavením každého baru. Je vyrobená z kvalitných materiálov – vysoko odolnej, ľahko umývateľnej ťažkej gumy.

Barová podložka pomáha udržať bar v čistote. Po prípadnom rozliatí dokonale zachytáva tekutiny, preto je ideálna na uskladnenie a odkvapkávanie mokrých pohárov, odmerok na alkohol či shakerov.

Barové podložky na prenájom s odberom v meste Trnava a okolí

Barové podložky ponúkame na prenájom v dvoch rozmeroch:

Veľké:
Rozmery: 45 x 30 cm

Malé:
Rozmery: 60 x 8 cm

Barové podložky prenajímame fyzickým aj právnickým osobám. Radi si dohodneme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Barové podložky je potrebné prebrať si osobne v Trnave, alebo blízkych okolitých mestách, napríklad Sereď, Galanta, Hlohovec, Piešťany a iné.

Okrem barových podložiek prenajímame aj rozkladací bar, ktorým urobíte každú oslavu nezabudnuteľnou. K nemu ponúkame aj ostatné príslušenstvo: termoboxy na ľad, gastro nádoby, barmanské lyžice , kliešte na ľad, shaker, bodec na lístky, barmanské nalievatko , odmerku na alkohol, drtítko na ľad a ovocie, vratné poháre či termoizolačú nádobu na ľad.

Odporúčame pozrieť

Prenájom Svietiace písmena (iniciály mien) Trnava

Svietiace písmena (iniciály mien)
Prenájom Kávovar Saeco Lirika  Trnava

Kávovar Saeco Lirika
Prenájom Párty stan 3 x 3 Trnava

Párty stan 3 x 3

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať