Tu vám povieme viac, ako prebieha

Barcatering

Kvalita barových centier rozhoduje o úspešnosti vášho eventu. Postaráme sa o:

konzultáciu výstavby barových centier,

montáž a demontáž barových centier,

personálne zabezpečenie podľa veľkosti eventu,

zabezpečenie alko a nealko nápojov podľa preferencií klienta,

zapožičanie exkluzivnych mobilných barov,

nastavenie cenovej ponuky.
Plníme predstavy

Máte predstavu, ktorú si želáte zrealizovať? ...my Vám ju splníme

Od plánovania až po realizáciu uvádzame Vaše želania do praxe. Realizáciu Vašej predstavy vezmeme do vlastných rúk, tak aby boli naplnené Vaše potreby a potreby Vašich hostí. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám nastavíme celkovú realizáciu barových centier a ich cenovú ponuku. Pri obstarávaní venujeme pozornosť rovnováhe kvality a rozpočtu.

foto
foto

Plánujeme

S nami vytvoríte jedinečný zážitok pre Vás a Vašich hostí

Či sa snažíte urobiť profesionálny dojem na svojich zákazníkov počas firemnej prezentácie alebo chcete vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru výnimočného večera v kruhu svojich známych, je potrebné definovať si počet, veľkosť a vybavenie barových centier. Vedeli ste, že strategické umiestnenie barových jednotiek v miestnosti uľahčuje napr. pohyb osôb? Vďaka flexibilite jednotlivých prvkov môžeme počas konzultácie výstavby barových centier každú miestnosť navrhnúť individuálne.

Obsluhujeme

Nikto neprišiel na akciu, aby čakal v rade

Naši barmani, hostesky a ďalší personál sú tu, aby zabezpečili úspešný priebeh Vašich podujatí. Ich počet závisí od veľkosti a typu akcie, ako aj od individuálnych potrieb klienta. Už pri plánovaní akcie Vám pomôžeme naplánovať personálne zabezpečenie tak, aby všetko plynulo hladko.

foto
foto

Realizujeme

A Vy si pri tom iba užívate

Ponúkame Vám všetky služby pri realizácii úspešnej akcie z jedného zdroja. Podľa našich štandardov zorganizujeme vašu akciu do najmenších detailov. Montáž a demontáž chladničiek, mrazničiek, výčapných jednotiek, stand-by stolov a iných dohodnutých prvkov barcateringu je prispôsobená požiadavkám klienta. V prípade záujmu zastrešujeme aj dodanie vratných pohárov a sprostredkovanie profesionálneho personálu a exkluzívnych mobilných barov.

Bavíme Vás

Nech to žije!

Náš personál je tu, aby zabezpečil hladký priebeh podujatia s chutnými nápojmi, ktoré potešia Vás i Vašich hostí. Pomôžeme Vám dosiahnuť správnu rovnováhu medzi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a zosúladenie formátu podujatia a programu s položkami v ponuke. Zabezpečíme alko aj nealko nápoje, kávu, limonády či miešané drinky.

foto

Sme ten pravý servis pre každý druh zábavy

Vytvárame eventy, ktoré menia zábavu na zážitky.

Napíšte nám

Sme tu pre Vás stále, preto nám neváhajte napísať